0
0

У кошику немає жодного товару.

Бездротовий ІЧ сповіщувач руху Jablotron JA-15PC з вбудованою камерою

Артикул: 4796961

Бренд: Jablotron

3855.00 0.00

Замовити установку

"Бездротовий ІЧ сповіщувач руху Jablotron JA-15PC з вбудованою камерою"

Замовити в один клік

Сповіщувач JA-15PC є комбінованим датчиком руху з вбудованою камерою і використовується для фотофіксації зловмисника. Виявивши рух, коли система на охороні, камера робить дві кольорові фотографії: першу з низьким (320 * 240 пікселів), а другу з високим (640 * 480 пікселів) дозволом. Датчик має фотоспалах і може фотографувати в темряві (опціонально).

Всі зображення зберігаються на Micro SD карті сповіщувача, а потім вони відправляються в контрольну панель. За умовчанням встановлена ​​карта пам'яті 2 Гб, що дозволяє зберегти до 32000 зображень, надалі старі фото перезаписувати. Переглядати фото можна програмами F-Link і J-Link, або за допомогою веб-сервісу MyJablotron. Фотознімки відображаються з низьким дозволом LQ, якщо натиснути на Деталі можна побачити знімки високої роздільної здатності (HQ). При запиті зображення у високій якості HQ час передачі значно зростає (до двох хвилин). До завдань детектора не входить деталізоване знімання з максимальною роздільною здатністю, що сильно збільшило б вартість виробу, а використовується для верифікації тривоги та визначення причини спрацювання.

Кількість фотографій залежить від місткості карти пам'яті:

• 1 GB 8000 VGA +8000 QVGA

• 2 GB 16000 VGA + 16000 QVGA

• 4 GB 32000 VGA + 32000 QVGA

З особистого кабінету веб-сервісу можна вручну зробити знімок, навіть якщо система не під охороною. Також це можливо зробити при активації виходу PG. В особистому кабінеті є опція для введення телефонних номерів (для SMS) або e-mail адреси для отримання знімків. Таким чином, при спрацюванні датчика ви автоматично отримаєте на пошту зображення приміщення, що охороняється і причину тривоги.

Сповіщувач JA-15PC може відправити передтревожні фотографії. Якщо цей параметр включений, сповіщувач відправляє фотознімки з розділу що на охорону, коли тривога ще не була активована (наприклад, при включенні затримки на вхід).

Налаштування ІК детектора дозволяють вибрати 2 рівні чутливості датчика. Стандартний рівень об'єднує базовий рівень імунітету до помилкових спрацьовувань зі швидкою реакцією. При високій ймовірності фіктивних тривог, рекомендується виставляти Підвищений рівень імунітету, але реакція сповіщувача буде повільніше.

Матриця фотокамери має кут охоплення в 55 градусів.

Написати відгук

Залиште свій відгук про товар.

Залиште свій відгук

Вказати переваги і недоліки