0
0

У кошику немає жодного товару.

Охоронно-пожежне обладнання

Сортувати за:

Товарів: 587

Статистика говорить про те, що найбільша кількість пожеж, крадіжок та інших подібних форс мажорних обставин, які несуть за собою відчутних збитків, трапляється саме в той момент, коли в приміщенні немає (або мало) людей, які можуть оперативно відреагувати на події і вжити необхідних заходів. Для уникнення подібних ситуацій необхідно вчасно подбати про встановлення спеціального надійного автоматичного обладнання, яке здатне моментально запобігти, або значно зменшити неприємні наслідки.

Не має значення, чи йде мова про офіси, квартири, заміські будинки, магазини або інші об'єкти. У будь-якому випадку, вкладення коштів у забезпечення безпеки вашого майна - далекоглядне і виправдане рішення. Це - гарантія вашого власного спокою. 

Що потрібно знати, щоб купити обладнання для пожежної сигналізації?

Пожежна сигналізація - це комплекс взаємодіючих пристроїв, призначених для виявлення пожежі або задимлення. Спеціальне обладнання (датчики) фіксують вологість, температуру, а також ступінь задимленості в приміщенні, і в разі відхилення від встановленої норми - сповіщають відповідальним особам, а також - відправляють повідомлення в відповідний пункт контролю.

Сучасні автоматичні протипожежні установки здатні самостійно управляти системами оповіщення, гасіння пожежі, димовидалення. При спільній роботі з іншими системами задіюються камери відеоспостереження для відстеження місця загоряння, і забезпечення екстреної евакуації людей (якщо мова йде про великі об'єкти).

Основними елементами обладнання пожежної безпеки є:

 • пожежні датчики;
 • прилади приймально-контрольні (ППК) охоронно-пожежні;
 • світлові і звукові сповіщувачі, сирени;
 • блоки індикації.

Уважно вивчіть наш каталог пожежного обладнання. У ньому представлений широкий вибір технічних засобів, серед яких ви обов'язково підберете необхідні елементи і комплектуючі для вашої майбутньої системи. Консультація нашого фахівця виявиться незамінною, якщо не можете визначитися самостійно.

Що потрібно знати, щоб купити обладнання для охоронної сигналізації?

Перш за все, при виборі обладнання, слід виходити з розміру приміщення, а також - від його призначення, розташування і, врешті-решт, - від ступеня захисту, яку ви хотіли б забезпечити, виходячи з власного досвіду. У будь-якому випадку, вибір за вами, а наші фахівці завжди вам в цьому допоможуть.

Основними елементами обладнання охоронної сигналізації є:

 • мангніто-контактні датчики або «геркони». Встановлюються на вікнах і дверях;
 • інфрачервоні датчики руху;
 • датчики розбиття скла;
 • сповіщувачі.

Устаткування для пожежно-охоронної сигналізації.

Крім охоронного обладнання та пожежного обладнання, існують комбіновані охоронно-пожежні сигналізації, які захищають приміщення як від пожежі, так і від проникнення зловмисників. Такі системи користуються популярністю, так як будучи встановленими в будинку, в офісі, на промисловому об'єкті або складі, забезпечують подвійний захист за рахунок підключення датчиків, що реагують на рух, зміну температурного режиму, розбиття вікна або злом дверей, і т.д.

У більшості випадків охоронно-пожежна система складається з:

 • пожежної сигналізації;
 • камер відеоспостереження;
 • контролю доступу;
 • оповіщувачів і управління екстреною евакуацією;
 • протидимного захисту;
 • системи охорони периметра (для великих об'єктів).

Що ми пропонуємо?

Для того, щоб створити оптимальну систему, здатну максимально захистити ваше приміщення, ви можете купити охоронно-пожежне обладнання в магазині CentrBox.

У нашому асортименті ви знайдете все необхідне:

У разі будь-яких труднощів з вибором, або сумнівів в тому, які елементи найбільш оптимально підходять для створення найбільш вигідного рішення під ваше приміщення - ми завжди допоможемо впоратися з будь-яким завданням і гарантуємо якість.