0
0

У кошику немає жодного товару.

Інтелектуальна централь Ajax Hub 2 Plus Black Скоро у продажі

Артикул: 9556185

Бренд: Ajax

10399.00 0.00

Замовити установку

"Інтелектуальна централь Ajax Hub 2 Plus Black Скоро у продажі"

Замовити в один клік

Hub 2 Plus оснащений комунікаційним модулем з чотирма незалежними каналами й підтримкою швидкісних мереж LTE. Дана конфігурація дозволяє підключити пристрій до двох різних інтернет-провайдерів через Ethernet і Wi-Fi, а також до двох стільникових мереж. При цьому автоматичне перемикання між каналами займає секунди.

За фотоверіфікаціі майбутнє охоронної індустрії. Ця технологія оптимальна і для комерційних, і для житлових об'єктів — вона доступна і поважає приватність людей. Анімовані серії знімків з датчиків руху MotionCam дозволяють оцінити те, що відбувається на об'єкті в динаміці. При цьому камери активуються лише при тривозі. Hub 2 Plus дозволяє підключити 200 датчиків MotionCam. І доставляє фотопідтвердження тривоги охоронної компанії й користувачам всього через 9 секунд. Навіть при підключенні через SIM завдяки підтримці швидкісних мереж LTE.

Централь працює по радіопротоколу Jeweller, який гарантує безперебійну взаємодію всіх пристроїв системи безпеки. Він забезпечує двосторонній зв'язок хаба з датчиками на відстані до 2000 метрів, дозволяє дистанційно керувати системою і повідомляє про тривогу менш ніж за 0,15 секунди.

Hub 2 Plus дозволяє створити 64 сценарію і мінімізувати вплив людського фактора на безпеку. Хаб може включати й відключати охорону об'єкта чи групи за розкладом. Моментально активувати дим-машину, якщо в приміщення проникнуть. Знеструмити приміщення і ввімкнути аварійне освітлення при пожежі. Або перекрити воду при протіканні. Керувати світлом, електрозамками, ролетами й гаражними воротами — при зміні статусу охорони, після натискання кнопки або по тривозі датчика.

Бізнес-центри, заводи й багатоповерхові вілли з господарськими будівлями - Hub 2 Plus забезпечить безпеку найскладніших об'єктів. Новий хаб контролює до 200 пристроїв системи безпеки. Його дальність зв'язку досягає 2000 метрів, а радіомережа системи може покрити до 35 км. Hub 2 Plus дозволяє створити 25 груп охорони й підключити 200 користувачів, щоб розділити охорону об'єкта на зони й чітко розмежувати доступ співробітників.

Що б не сталося з Hub 2 Plus, охоронна компанія і користувачі будуть повідомлені. Хаб неможливо непомітно відключити, коли об'єкт знято з охорони. Якщо зловмисник спробує зняти пристрій з кріплення, моментально спрацює тривога за Тампере. А про зникнення зв'язку з хабом сервер Ajax Cloud може повідомити вже через 60 секунд завдяки частим опитуванням. Навіть якщо знеструмити будинок, хаб продовжить обороняти об'єкт до 15 годин завдяки вбудованому резервному акумулятору.

Hub 2 Plus - найпродуктивніший хаб Ajax. У нього в 4,5 раза швидше процесор і в 8 разів більше пам'яті в порівнянні з Hub 2. Апаратна конфігурація дозволить пристрою роками розвиватися і залишатися актуальним.

Управляється з програми. Вони підключаються до хабу по захищеному каналу через сервер Ajax Cloud, розташований в декількох дата-центрах AWS. Додатки дозволяють користувачам системи з правами адміністратора управляти безпекою об'єкта, змінювати налаштування хаба і підключених до нього пристроїв, створювати сценарії й відстежувати події. Зі смартфона або персонального комп'ютера. На об'єкті та віддалено.

Написати відгук

Залиште свій відгук про товар.

Залиште свій відгук

Вказати переваги і недоліки