0
0

У кошику немає жодного товару.

Комплект сигналізації Ajax StarterKit (білий)

Артикул: 1595893

Бренд: Ajax

8399.00 0.00

Ajax StarterKit- базовий комплект сигналізації, що працює за бездротовою технологією Jeweller. Використовується для охорони квартири, приватного будинку, офісу і т.д. Даний комплект призначений для самостійної установки і задовольняє всім професійним вимогам. Інтелектуальна централь Ajax Hub акумулює можливості кожного датчика в єдину систему. Доступ через мобільні додатки iOS і Android дозволяє дистанційно керувати системою. Комплект Ajax можна використовувати як автономну систему, так і легко підключити до пульта охорони. Цілодобовий доступ через мобільні додатки дозволяє постійно контролювати стан охоронної системи. Можливості комплекту легко розширюються іншими пристроями Ajax. Всього в одну систему Ajax можна підключити до 100 пристроїв. Система працює по протоколу Jeweller і має анти-саботажні функції, що робить Ajax StarterKit неприступним і захищеним.

У комплект Ajax StarterKit білий входять:

Розумна централь Ajax Hub біла

1 шт

Датчик руху Ajax Motion Protect білий

1 шт

Універсальний датчик відкриття дверей/вікна Ajax Door Protect білий

1 шт

Брелок для управління охоронною системою Ajax Space Control білий

1 шт


 

Інструкція

 

Написати відгук

Петр

22.01.2020

Все отлично. Заказал комплект с установкой и выводом на пульт охраны. Техники выполнили работу быстро и аккуратно, полностью объяснили как пользоваться сигнализацией и куда обращаться по различным вопросам. Все работает как часы. Очень доволен.
Відгук корисний?

Евгений

21.01.2020

Отличная система сигнализации для квартиры. Спасибо за быструю доставку (3 дня). Все пришло целое и отлично запаковано. Установил самостоятельно. Мобильное приложение простое и понятное. Очень доволен покупкой.
Відгук корисний?

CentrBox

21.01.2020

Спасибо за оставленный отзыв, мы всегда рады Вам помочь.
  • 1

Залиште свій відгук

Вказати переваги і недоліки
Супутні товари