0
0

У кошику немає жодного товару.

Бездротова сенсорна клавіатура Ajax Key Pad Plus Black

Артикул: 2874368

Бренд: Ajax

3349.00 0.00

Бездротова сенсорна клавіатура Ajax KeyPad Plus використовується для управління охоронною системою Ajax. При натисканні кнопки, введенні цифрового коду або розпізнаванні брелока Tag / картки Pass пристрій по радіоканалу відправляє сигнал на центральний блок сигналізації. Централь обробляє сигнал і включає або відключає режим охорони. Якщо користувач змушений зняти систему з охорони не по своїй волі, передбачена функція зняття з охорони з примусу, яка відправляє сигнал тривоги на ПЦС.

Клавіатура оснащена ефективною бездротовою системою радіозв'язку, яка використовує шифрування повідомлень і захист від підробки. Це забезпечує відмінну захищеність сигналізації від спроб злому зловмисниками. Крім того, вона має ультрасучасну високонадійну систему зв'язку, що дозволяє йому успішно працювати в межах декількох поверхів бізнес-центру або на відстані до 1700 м на відкритій місцевості від центрального блоку сигналізації.

Перед введенням пароля або використанням Tag / Pass потрібно активувати KeyPad, для цього потрібно провести рукою по сенсорної панелі зверху вниз. Після активації включається підсвічування кнопок, а клавіатура видасть відповідний звуковий сигнал.

KeyPad Plus оснащений світлодіодними індикаторами, які показують поточний режим охорони та несправності клавіатури (якщо такі є). Стан охорони зображається, тільки коли клавіатура активна (включене підсвічування пристрою).

Функція "Код під примусом"

KeyPad Plus підтримує код під примусом. При активації, пристрій зімітує відключення сигналізації. Додаток і сирени вас не видадуть, а охоронна компанія та інші користувачі будуть поінформовані про те, що відбувається.

KeyPad Plus несумісний з хабом Hub, сторонніми охоронними централями й модулями інтеграції ocBridge Plus і uartBridge.

Особливості :

  • Передана клавіатурою інформація захищена від перехоплення і спроби підміни
  • Максимальна відстань між клавіатурою і центральним блоком становить 1700 м в умовах прямої видимості
  • Пристрій використовує для передачі сигналу частоту загального призначення 868,0-868,6 МГц або 868,7-869,2 МГц
  • Можливість часткової постановки на охорону
  • Світлова індикація статусу пристрою
  • Захист від розкриття корпуса
  • Термін роботи від елемента живлення: до 3,5 років (якщо включено зчитування карт / брелоків), до 4,5 років (якщо зчитування карт / брелоків відключено)
  • Монтаж без розбору корпусу за допомогою кріплення SmartBracket
  • KeyPad Plus несумісний з хабом Hub, сторонніми охоронними централями й модулями інтеграції ocBridge Plus і uartBridge

Написати відгук

Залиште свій відгук про товар.

Залиште свій відгук

Вказати переваги і недоліки