0
0

У кошику немає жодного товару.

Датчик удару і нахилу Лунь «A-sensor»

Артикул: 1838009

Бренд: Лунь

1014.00 0.00

Замовити установку

"Датчик удару і нахилу Лунь «A-sensor»"

Замовити в один клік

Датчик нахилу і удару A-sensor призначений для контролю стану об'єкта, на якому він встановлений, в просторі, а також фіксації механічних впливів — ударів на контрольований об'єкт.

Датчик являє собою сповіщувач з двома нормально-замкнутими виходами типу «відкритий колектор», кожен з яких спрацьовує після виявлення однієї з подій відповідно:

● Зміна нахилу датчика в просторі - («MOTION»);

● Удар по контрольованому об'єкту - («SHOCK»).

Через 5 секунд після включення живлення датчика керуюча програма визначає положення датчика в просторі і запам'ятовує його. З цього моменту датчик очікує будь-яке з вищевказаних подій і при їх виявленні, відповідний вихід датчика з'єднується з клемою GND (переходить в стан «замкнуто»).

Чутливість датчика удару плавно регулюється змінним резистором (збільшення чутливості відповідає обертання вправо).

Повернення до нормального стану для виходу «SHOCK» відбувається не пізніше 1 секунди після завершення події. Для виходу «MOTION» повернення в нормальний стан здійснюється тільки після відновлення початкового положення датчика в просторі або відключення живлення датчика.

Для правильної роботи датчик повинен бути жорстко і надійно закріплений на несучих елементах конструкції (шасі), що контролюється. Використання амортизувальних матеріалів і пристроїв при установці датчика не допускається. Рекомендується кріпити датчик за допомогою доданого відрізка двосторонньої клейкої стрічки. Стрічка повинна бути розміщена на зворотному боці плати датчика і повністю наклеєна як на плату, так і на поверхню контрольованого об'єкта.

На платі датчика встановлені два індикатори — жовтий (MOTION) і зелений (SHOCK). Безперервне свічення кожного з індикаторів вказує на виявлення порушення відповідного типу. При включенні живлення обидва індикатори блимають короткими яскравими спалахами протягом 5 секунд (до запам'ятовування положення датчика в просторі). У черговому режимі при відсутності порушень — індикатори блимають короткими, тьмяними спалахами.

 

Інструкція

Написати відгук

Залиште свій відгук про товар.

Залиште свій відгук

Вказати переваги і недоліки
Схожі товари