0
0

У кошику немає жодного товару.

ІК шторний сповіщувач руху Satel AGATE для охорони периметра

Артикул: 9633181

Бренд: Satel

2698.00 0.00

Замовити установку

"ІК шторний сповіщувач руху Satel AGATE для охорони периметра"

Замовити в один клік

AGATE - це вуличний шторний сповіщувач руху для охорони периметра. Він ідеально підходить для застосування, як поза охоронюваних об'єктів так і в приміщеннях зі специфічними умовами роботи (напр., В ангарах або під навісними дахами). В сповіщувачі AGATE застосовуються два каналу виявлення: ІК і НВЧ. Для здійснення функції антимаскування в AGATE використовується активний ІК-канал (для застосування всередині приміщень). Завдяки цьому пристрій відповідає найсуворішим вимогам безпеки Grade 3 згідно з європейським стандартом EN 50131. Це означає, що сповіщувач можна застосовувати для захисту об'єктів підвищеного ризику, наприклад: банків, музеїв, ювелірних магазинів і ін.

Комбінація цих технологій в поєднанні з алгоритмом автоматичної адаптації до умов навколишнього середовища забезпечує високу стійкість пристроїв до помилкових тривог і стабільну роботу в важких атмосферних умовах, тобто в разі дощу, снігу, під прямими сонячними променями та при сильних поривах вітру. Пристрій працює стабільно в широкому діапазоні температур: від -40 ° C до + 55 ° C, а зміни температури навколишнього середовища компенсуються автоматично.

Шторний сповіщувач AGATE відрізняється тонким кутом огляду, який становить 10 градусів, і дальністю виявлення 14 м. На такій відстані ширина променя (суцільні штори) становить приблизно 1 м. Чутливість каналів виявлення регулюється за допомогою двох незалежних один від одного потенціометрів на платі.

Винятковий і корпус пристрою, для виготовлення якого використовується технологія двокомпонентного інжекційного формування. Це дозволяє створити бризкозахищений корпус ступеня IP54, що захищає друковану плату сповіщувача AGATE від несприятливих атмосферних умов. Також корпус сповіщувача відрізняється високою механічною міцністю і стійкістю до УФ-випромінювання.

Конструкція сповіщувача AGATE дозволяє встановлювати його безпосередньо на плоскій поверхні. Сповіщувач можна встановлювати на спеціальному кутовому кронштейні (постійний нахил 90 °). Для установки всередині приміщень можна використовувати кронштейни BRACKET A і BRACKET B.

Особливості:

• Два каналу виявлення: ІК + НВЧ

• Активний інфрачервоний канал антимаскування (застосування всередині приміщень)

• Бризкозахищений корпус ступеня IP54

• Захист від розтину і відриву від монтажної поверхні

• Налаштування чутливість каналів виявлення за допомогою потенціометрів на платі

• Низьке споживання струму

• Можливість встановлення безпосередньо на плоскій поверхні або при використанні призначеного для цієї мети кутового кронштейна.

 

Інструкція

Написати відгук

Залиште свій відгук про товар.

Залиште свій відгук

Вказати переваги і недоліки