0
0

У кошику немає жодного товару.

Прилад приймально-контрольний Лунь 25К мод.2 чорний

Артикул: 3031750

Бренд: Лунь

5814.00 0.00

Замовити установку

"Прилад приймально-контрольний Лунь 25К мод.2 чорний"

Замовити в один клік

Об'єктовий прилад охоронної сигналізації з блоком живлення і зчитувачем електронних ключів на корпусі використовується для контролю стану шлейфів охоронної та пожежної сигналізації, підключених по двухпроводної схемі, а також управління світловими й звуковими сповіщувателями та передачі сигналів на пульт централізованого спостереження (ПЦС). Використовується самостійно для об'єктів типу «квартири», «банкомати». Індикація інтегрована в зчитувач. Передача повідомлень виконується за допомогою бездротової технології GSM «Орлан» або може працювати автономно — події передаються на призначений для користувача центр спостереження «Phoenix-Web» (сторінка зареєстрованого користувача на сайті в мережі Інтернет) або за допомогою коротких текстових повідомлень (SMS) на мобільні телефони користувачів. Можливе використання з виносними зчитувачами електронних ключів «Лінд-7», «Лінд-11ТМ», «Лінд-ЕМ» і клавіатурами «Лінд-9м3», «Лінд-15», «Лінд-29».

ППК Лунь 25К мод.2 розміщений в пластиковому корпусі й складається з основного блоку, цифровий сенсорною клавіатурою з додатковими світлодіодними індикаторами.

Зон на платі - 5. Розширюється адресними модулями АМ-11. Можливе розширення до 17 провідних зон. 12 провідних зон підключаються за допомогою адресних модулів розширення «АМ-11» (до 4 модулів, кожен з яких забезпечує додаткові 3 зони). Також Лунь 25К мод.2 підтримує до 30 бездротових зон / брелоків через додатковий радіоприймач, який встановлюється в корпусі основного блоку. Всі зони можуть бути розділені на 2 групи, для управління кожної з яких передбачено до 16 ключів і до 7 номерів мобільних телефонів. Для передачі подій на ПЦС і віддаленого управління можуть використовуватися канали мобільного зв'язку мережі GSM, а також WiFi / Ethernet (з подальшим виходом в Internet).

Лунь 25К мод.2 поставляється без акумуляторної батареї.

Особливості:

• Вбудована цифрова сенсорна клавіатура Лінд 27;

• Підтримка 5 провідних шлейфів;

• Поділ на 2 групи;

• Підключення 32 нормально-замкнутих сповіщувачів в зоні;

• Наявність 2 керованих виходів.

Написати відгук

Залиште свій відгук про товар.

Залиште свій відгук

Вказати переваги і недоліки
Схожі товари