0
0

У кошику немає жодного товару.

Комбінований детектор ІЧ і НВЧ Jablotron JA-120PW

Артикул: 8778943

Бренд: Jablotron

2832.00 0.00

Замовити установку

"Комбінований детектор ІЧ і НВЧ Jablotron JA-120PW"

Замовити в один клік

Детектор JA-120PW розроблений для виявлення руху в приміщенні. Завдяки комбінації датчика руху і мікрохвильового датчика забезпечується високий захист від помилкових тривог. Дуже добре підходить для приміщень з мінливою температурою: котельня, гараж, санвузол та ін.

Детектор працює як класичний пасивний інфрачервоний детектор, але при виявленні руху в місці, що охороняється PIR частиною активується мікрохвильова (НВЧ) частину і підтверджує спрацювання PIR частини. Тільки після цього генерується сигнал тривоги, який надсилається на панель управління. Детектор займає одну позицію в системі.

Датчик виявляє рух на відстань до 12 метрів при використанні стандартної лінзи. Кут огляду при цьому становить 110 градусів. Рекомендується висота установки 2,5 метра.

Опціонально, за допомогою лінз можлива оптимізація діаграми спрямованості виявлення ІК. В якості таких додаткових лінз виступають: JS-7904 - для створення коридору, JS-7906 для забезпечення захисту від тварин, JS 7901 для забезпечення ШТОРА.

 

Інструкція

Написати відгук

Залиште свій відгук про товар.

Залиште свій відгук

Вказати переваги і недоліки