0
0

У кошику немає жодного товару.

Сповіщувач протікання води Octopus ++

Артикул: 1214558

Бренд: Артон

300.00 0.00

Замовити установку

"Сповіщувач протікання води Octopus ++"

Замовити в один клік

Octopus ++ охоронний датчик затоплення, що реагує на замикання водою контрольних штирків на корпусі датчика.

Широко використовуються як в системах охорони для комплексної безпеки майна, так і в автоматичних системах аварійного відключення подачі води, на таких об'єктах як котельні, бойлерні, а також в складських приміщеннях, заміських будинках, дачах, ванних кімнатах.

Датчик Octopus ++ виконаний в пластиковому герметичному ударопрочном корпусі з клемами (+) і (-) для проводів. Зверху на клеми одягається кришечка, що захищає від механічних пошкоджень і естетично приховує проводу. У нижній частині виступають два металевих штирка, які фіксують наявність води.

При монтажі датчик Octopus ++ встановлюється за допомогою двостороннього скотчу або саморізів в місцях можливої ​​аварійної ситуації від затоплення охоронюваного приміщення, щоб штирі рівня затоплення знаходилися на деякій відстані (приблизно 1 мм) від площини підлоги.

Увага! Необхідно обмежувати струм, що проходить через датчик на рівні не більше 10 мА. Також необхідно дотримуватись полярності включення, оскільки при неправильному підключенні сповіщувача (переплюсовкі) він працювати не буде !! Коректне підключення до охоронної централі (шлейфу GSM-контролера) досягається за допомогою модуля реле з малим струмом спрацьовування (близько 10 mA). (Датчик послідовно з обмоткою реле підключається до джерела живлення 12В, а нормально замкнуті контакти реле в охоронний шлейф).

Датчик затоплення входить до переліку обладнання рекомендованого ДСО для систем охоронної сигналізації.

Максимальна кількість датчиків Octopus, які можна одночасно під'єднати до плати PC-1-12В - 5 шт.

Написати відгук

Залиште свій відгук про товар.

Залиште свій відгук

Вказати переваги і недоліки