0
0

У кошику немає жодного товару.

Сповіщувач протікання води Octopus +

Артикул: 9608693

Бренд: Артон

278.00 0.00

Замовити установку

"Сповіщувач протікання води Octopus +"

Замовити в один клік

Сповіщувач охоронний точкового затоплення Octopus + (Спрут +), призначений для формування сповіщення про тривогу при виявленні небезпеки затоплення водою об'єкту, що охороняється.

Широко використовуються як в системах охорони для комплексної безпеки майна, так і в автоматичних системах аварійного відключення подачі води, на таких об'єктах як котельні, бойлерні, а також в складських приміщеннях, заміських будинках, дачах і звичайно ванних кімнатах.

Датчик затоплення Octopus + входить до переліку обладнання рекомендованого ДСО для систем охоронної сигналізації.

Пристрій і принцип роботи

Датчик Octopus + виконаний в пластиковому герметичному ударостійкому корпусі і має два отвора для його закріплення на обраному ймовірне рівні затоплення. Електронна схема сповіщувача залита епоксидною смолою і герметизована від зовнішнього впливу вологи, сонячних променів і пилу.

З корпусу сповіщувача Octopus + виводяться два провідника електроживлення ( «+» електроживлення - червоного кольору, «-» - білого кольору) для підключення датчика до шлейфа охоронного приймально-контрольного приладу та два контактних металевих штирка для визначення рівня затоплення.

До сповіщувача Octopus + підключеному в шлейф ППК, через обмежувальний резистор, який є всередині ППК, подається живлення 12В (струм обмеження 10 мА) або інше не нижче 5В (струм обмеження 5 мА), що призводить до короткочасного закорочування шлейфу на часом не більше 1 сек., при цьому напруга в шлейфі падає не більше ніж до 2,5 В, після чого відновлюється до початкового 12В (5В). Таким чином, Octopus + повністю готовий до роботи і переходить до чергового режиму.

При досягненні рівня затоплення контактних штирів, сповіщувач не менше ніж на 1 сек. закорачивает шлейф ППК, таким чином переходячи до режиму Тривога. При цьому напруга на весь період затоплення падає до 2,5 В.

Після усунення затоплення, штирі сповіщувача не мають зіткнення з водною поверхнею, напруга в шлейфі відновлюється до початкового значення й Octopus + переходить до Чергового режиму.

Розміщення і монтаж

Виберіть місце для установки Octopus + в районі передбачуваного можливого затоплення. Зняти захисний шар з липкої стрічки та закріпити датчик, щільно притиснувши корпус до місця установки. У разі ненадійності закріплення за допомогою стрічки, додатково закріпіть двома шурупами, які входять в комплект.

Якщо сповіщувач знаходився в умовах негативних температур, необхідно витримати його при кімнатній температурі не менше 4 годин.

Провідники електроживлення сповіщувача Octopus + підключаються до шлейфа приладу приймально-контрольного: червоний провідник («+» електроживлення) до клеми Zn, а білий провідник («-» електроживлення) до клеми «GND».

При неправильному підключенні провідників харчування до шлейфа ППК (при переполюсовке) сповіщувач працювати не буде.

При включенні датчика в шлейф приладу приймально-контрольного має бути забезпечено обмеження струму, що проходить через датчик, до 10 мА.

При автономному використанні підключати датчик через резистор для обмеження струму до 10 мА.

Можливі функціональні схеми підключення сповіщувача Octopus + до ППК: зліва — обмежувальний резистор всередині ПП, праворуч — обмежувальний резистор включений послідовно зі сповіщувачем.

У разі необхідності підключення сповіщувача в шлейф ППК з іншою напругою і струмом, рекомендується використовувати плату сполучення РС-1 зі сповіщувачем Octopus + з окремим джерелом живлення на 12 В.

Написати відгук

Залиште свій відгук про товар.

Залиште свій відгук

Вказати переваги і недоліки